KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 8493587
nr 849 3587
Claes Caspersson
(f. 1953), Sverige
Färgkrita, Caspersson, porträtt, signerad, ramens innermått: 28x23
Claes Caspersson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
400 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:30:40